5+1 doplnkov na detské žúrky

Narodeninová oslava, pyžamová párty alebo chystáte len bežnú párty pre deti? Na takejto párty nestačí sa postarať len o to, aby mali najmenší čo papať, ale aj o to aby sa dostatočne zabavili. Toto veru nie je ľahká úloha, najmä vtedy ak neplánujete veľa investovať do takýchto akcií.

Tu Vám prinášame zopár tipov, ktorými zabavíte nejedno dieťa:

Pozvánka:

Našou prvoradou úlohou je vyrobiť si pozvánky na večierok. Dnes už nie je pre nikoho problémom rýchlo a ľahko navrhnúť vlastnú pozvánku na svojom počítači. Čo by malo byť na karte? Nezabudnite uviesť presný čas a miesto konania oslavy, telefónne číslo, na ktoré môžu pozvaní poskytnúť spätnú väzbu a položiť akékoľvek otázky týkajúce sa večierka.

Koruna alebo klobúk z rolky od toaletného papiera:

K tejto finte nepotrebujete veľa. Stačí pár nazbieraných roliek od toaletného papiera, farebný papier, prípadne baliaci papier alebo farebné letáky (ktoré sa aj tak nájdu v každej domácnosti), guma a nožnice + lepidlo.

Baliaci papier jednoducho chytíme, nakrájame na veľkosť podľa rolky, jednu polovicu potrieme lepidlom a nalepíme na rolku. Vrch nastriháme nožnicami, aby sme dostali tvar korunky, a dole urobíme špičkou noža alebo nožnicami dva drobné otvory, cez ktoré prevlečieme gumu. A sme pripravení na párty korunou!

Farebné poháre:

Ak vám doma zostalo zopár rovnakých, menších zaváraninových fliaš, prípadne po sviečke ostal sklenený pohár (samozrejme dôkladne vyčistené), potom ich stačí len pekne vyzdobiť, aby deti vedeli ľahšie odlíšiť ten svoj. Omotajte fľaše / poháre farebným papierom alebo inými ozdobnými predmetmi, ktoré práve nájdete doma, do každej vložte slamku a môže začať párty!

Girlandy, závesy:

Ak nemáte príliš veľa času na zdobenie izby, ale napriek tomu chcete dať dokopy nejaké dekorácie na večierok, musíte si len rýchlo vyrobiť papierový záves. Vyzdvihne priestor a zlepší atmosféru.

Papierová dekorácia:

Výroba je trochu časovo náročnejšia ako u vyššie spomenutých príkladov, ale ak ich vytvoríte pár, tak v byte alebo vonku to bude vyzerať skvele. A po párty si ju môžete ponechať ako dekoráciu do detskej izby. Zaobstarajte si jemný papier a všetky ostatné doplnky určite nájdete aj doma.

Vymyslite si menu:

Môžete pripraviť pár zábavných sendvičov alebo jednohubky, ale rozhodnúť sa môžete aj pre  pizzu, pretože ju miluje takmer každé dieťa. Môžete ich pohostiť detským šampanským a na stôl pripraviť rôzne chrumky, keksíky a tyčinky.

Páčil sa vám tento článok?
Tak zdieľajte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Odporúčame vám

Čarovné slovíčka

Poďakovať, poprosiť, povedať prepáč a mám ťa rád. Tieto slovíčka patria medzi základné, ktoré by malo poznať každé dieťa. Ako ich naučiť hravou formou? Prinášame

Čítaj ďalej