Nekonečné kreslenie

Ktoré dieťa by nechcelo kresliť? Deti už od útleho veku obľubujú niečo vytvárať ich fantázia nemá medze. Deti treba podporovať v kreslení, keďže sa tak rozvíjajú ich svaly a šľachy a práca medzi zrakom a rukami sa zjednotí, čo sa využije aj v bežnom živote. Dieťa bude pio pravidelnom kreslení sebavedomejšie držať ceruzku, čo mu neskôr dopomôže pri písaní a diktátoch.

Takže ak je aj u vás doma bežné, že sa výkresy míňajú rýchlosťou svetla, tak pre vás máme tip, ktorému sa potešíte!

Vo viacerých papiernictvach sú dostupné rolky papiera v rôznych rozmeroch, ktoré sa dajú zakúpiť aj ako rozšírenie k tabulám na kreslenie. Odporúčame takúto kúpu!

Deťom sa bude páčiť táto nová forma kreslenia. V závislosti od veľkosti rolky (10-15-20m) sa cena mení, ale celkom lacno sa dá dostať k takejto veci a tak zabavíte svoje dieťa ešte na nejaký čas.

Ak tento hack nenájdete v papiernictve, tak jednoznačne stojí za to ho nájsť vyhľadať online. Je nespočetne eshopov, ktoré ich ponúkaj na predaj.

Použitie rolky je veľmi jednoduché. Stačí rozprestrieť papier na stole alebo na podlahe a posadiť dieťa vedľa. Uvidíte, veľmi sa mu to bude páčiť. Zabaviť ich budete môcť takto aj na hodiny.

Páčil sa vám tento článok?
Tak zdieľajte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Odporúčame vám

Čo dať deťom na desiatu?

Stravovanie detí robí mnohým rodičom bolesť hlavy, či už hovoríme o raňajkách, desiate, obede, olovrante alebo večeri. Pri dospievajúcich deťoch je dôležité sa sústrediť na každé

Čítaj ďalej