O nás

NiniNana – Slovenčina hrou je úspešným pokračovaním projektu, ktorý ja na trhu v maďarskej i anglickej verzii. Vďaka nadácií Férová od O2 sa nám podarilo etablovať aj na slovenský trh a tak priniesť dobrodružstvá líšky Niny a zajaca Nanu aj na web nininana.sk

Nosnou časťou webovej stránky je vzdelávacia aplikácia, pre deti vo veku 2-6 rokov, s dvoma hlavnými postavičkami. Vďaka jednotlivým hrám ako napríklad zvieracie skladačky, krájanie ovocia a obliekanie detí, sa deti naučia nielen nové slovíčka ale zapoja aj svoje jemné motorické schopnosti. Odmenou pre vaše ratolesti budú nielen nové znalosti ale aj nazbierané hviezdičky a pochvaly od Niny a Nanu. Hra je dostupná nie len na webe ale aj na zariadenia s iOS a Android, tak budete mať kedykoľvek postarané o nekonečnú zábavu!

Na samotnom webe sú dostupné aj doplnkové náučné materiály pre deti, ako napríklad omaľovánky, rozprávky, básničky, riekanky a detské pesničky. Pre rodičov sme tiež pripravili aj videá a blog, ktoré prinášajú rôzne tripy a triky na zábavu s najmenšími.

A teraz Vám už nezostáva nič iné, ako objaviť nekonečný svet náučnej dvojice Nini a Nana!